PR ve Kurumsal İletişim.

Markanızın tanınırlığını sağlamak ve artırmak amacıyla, hedef kitle ve paydaşlarınızla olan ilişki ve iletişiminize yön veriyoruz. Doğru kanal ve ortamların seçimi ve istenen algının oluşturulması için ihtiyacınız olan stratejinin belirlenmesinde uzmanlık ve deneyimimizle her an yanınızdayız…

İletişim stratejisi ve medya planlama
Satış odaklı iletişim stratejisi
Medya yönetimi
İtibar yönetimi
Sosyal sorumluluk projeleri

E-PR
Algı yönetimi
Kriz yönetimi
Medya analizi ve raporlama
Kurum içi iletişimi

Etkinlik Yönetimi.

Her etkinliğin en önemli kısmı hedef belirlemek ve bu hedefe doğru stratejik etkinlik yönetim planını oluşturmaktır.

Öncelikli olarak etkinliğin amaçlarını belirleyerek buna bağlı olarak, doğru hedef kitle ile buluşmanızı sağlayacak yaratıcı deneyimlerin oluşturulmasında organizasyon firmaları ve kurumlar ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Etkinlik öncesi, esnası ve sonrası süreçlerin stratejik esaslara dayalı olarak, belirlenen hedefler doğrultusunda, planlı biçimde yürütülmesini sağlıyoruz.

Etkinlik planlama
Etkinlik konsept oluşturma

Etkinlik medya iletişimi
Etkinlik dijital medya iletişimi

Kreatif.

Dijital dünyaya adım attığınız anda işletmenizin kurumsal yapısını tanıyor ve sizi diğer markalardan farklı kılacak bir imaj oluşturuyoruz. Hayalini kurduğunuz ve hayata geçirmek istediğiniz web sitelerini tasarlayıp yazılım projelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Markanızın yansıttığı güveni dijitalde göstermek önemli. Bunun için ihtiyacınız olan strateji ve yönlendirmelerin yapılması adına tüm alt yapımız ve deneyimlerimiz ile yanınızdayız. Projelerinizin hayat bulması için “bir iş yazılım/kodlama ile yapılabiliyorsa biz o işi yaparız.” Prensibini benimsiyoruz.

Web ve mobil uygulama yazılım projelerinizi dinleyip hedef kitlenize göre projelendiriyor sonrasında yapıp teslim ediyoruz. Son olarak da hiç kapanmayan bu mecrada sınırsız destek sağlıyoruz.

Kurumsal kimlik çalışması
Prodüksiyon hizmeti
Marka ve kampanya stratejisi

Yaratıcı yazarlık
Web sitesi tasarımı
Mobil app tasarımı

Referanslarımız.

Referanslar

Sizi arayalım!

Hikayenizi birlikte anlatmak için iletişim bilgilerinizi bırakın ekibimiz sizinle iletişime geçsin.