Dijital dünyaya adım attığınız anda, firmanız ya da markanız kurumsal kimliği ile birlikte çevrimiçi ortamda tanınmaya başlıyor. Bu nedenle sizi diğer markalardan farklı kılacak bir imaj oluşturmanız gerekiyor. Creative iletişim ajansıolarak hayalini kurduğunuz ve hayata geçirmek istediğiniz projeler için harekete geçiyoruz.

Markanızın yansıttığı güveni dijital mecrada göstermek de haliyle önem teşkil ediyor. Bunun için ihtiyacınız olan strateji ve yönlendirmelerin yapılması adına tüm alt yapımız ve deneyimlerimiz ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Projelerinizin hayat bulması için gerekli analizleri yapıyor ve hayata geçiriyoruz. Markanızı her alanda temsil edecek projeleri üreterek duyguları da işin içine katıyoruz. Fotoğraf çekiminden, YouTube videosuna kadar her detayı ince ince işleyerek markanıza değer katıyoruz. Videolu tanıtımlarla markanızın imajını olumlu bir noktaya taşırken, iletişim stratejilerimiz ile de markanızın pazarda konumlandırması konusunda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Aşağıda bulabileceğiniz konular hakkında da size sınırsız destek sağlıyoruz:

Kurumsal kimlik çalışması
Prodüksiyon hizmeti
Marka ve kampanya stratejisi

Yaratıcı yazarlık
Web sitesi tasarımı
Mobil app tasarımı

Kreatif Referanslarımız.

Referanslar

Sizi arayalım!

Hikayenizi birlikte anlatmak için iletişim bilgilerinizi bırakın ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Bir kurumun görünen profesyonel yüzüne “kurumsal kimlik” adı veriliyor. Kurumun kimliğini oluşturmak için yapılan çalışmalara ise “kurumsal kimlik çalışması” olarak adlandırılıyor. Kurumsal kimliğin oluşmasında özellikle şirketin kreatif tasarımı önem teşkil ediyor. Kaliteli çalışmaların olması marka ya da firmaların tüketicileri üzerinden de güvenilir olmasını sağlıyor.

Prodüksiyon hizmetleri, kurumsal firma ve markalar için video ve fotoğraf çekimlerini de kapsıyor. Prodüksiyon hizmeti ajanslar tarafından sağlanabiliyor. Markanız ya da firmanızla ilgili olarak talep edeceğiniz fotoğraf ya da video prodüksiyonu için tüm ekipmanlar bu ajanslar tarafından karşılanıyor. Gerçekleştirmek istediğiniz film ya da fotoğrafa göre uygun kamera ve fotoğraf makinesi seçiliyor, ortam ve temaya uygun ışıklandırmalar sağlanıyor ve çekim bu şekilde başlıyor. Vereceğiniz brief doğrultusunda ajanslar, tanıtım filminizi veya fotoğraflarınızı eksiksiz biçimde size teslim ediyor. Prodüksiyon hizmeti kapsamında markanızın ürün çekimleri ve markanıza oluşturulacak imaj çekimleri tarafımızdan yapılıyor. Ayrıca prodüksiyon hizmeti kapsamında lifestyle çekim ve styling çekimleri de yapılıyor.

Tüketicinin tüketmeye meyilli olduğu küreselleşen dünyada genellikle kısa vadeli marka ve kampanya stratejileri bir süreliğine dikkat çekse de uzun vadede markaya geri dönüşü istenilen şekilde olmaz. Marka ve kampanya stratejisi büyük bir incelikle işlenmeli; kimlik, slogan ve reklam gibi tüm detayları ile hedef kitlenin dilinden anlayan bir yaklaşımı olmalıdır. Marka ve kampanya stratejilerinde başarıyı yakalamak için verilen danışmanlık hizmetinde, rakipler, marka ve hedef kitle analiz edilerek markanın maksimum verim alabileceği stratejiler belirlenir ve bütünüyle tutarlı bir sistem oluşturulur.

Yaratıcı yazarlık hizmeti markanızın dili ile uyum sağlayan yeni bir iletişim diliyle, yaratıcı metinlerin üretildiği bir hizmet anlayışı sunar. İletişim dili belirleme hususunda etkin çalışmalar yürütülerek, blog yazısı desteği ve marka hikayesi gibi kreatif alanlarda metinler üretiyoruz.

Markanızın ve işletmenizin kimliği için web sitesi tasarımı son derece önemli. ZB Medya İletişim ailesi olarak sizler için yenilikçi web sitesi projeleri oluşturuyoruz. Faaliyet alanınıza uygun olarak bir web sitesi tasarımı planlıyoruz,  kurumsal kimliğinizi yansıtacak banner ve ikon gibi tasarımlarla online kimliğinizi tasarlıyoruz. Mobil App tasarımı da tıpkı web sitesi gibi kurumsal kimliğinizi yansıtan ve kullanıcı odaklı detaylar içeren bir tasarım sürecinden geçer.