Neler
Yapıyoruz?

İnsanların satın aldığı ne yaptığınız değildir. İnsanlar gerçekte ürünü neden yaptığınızı, yani hikayenizi satın alır.

İletişim Danışmanlığı

Markanızın tanınırlığını sağlamak ve artırmak amacıyla, hedef kitle ve paydaşlarınızla olan ilişki ve iletişiminize yön veriyoruz. Doğru kanal ve ortamların seçimi ve istenen algının oluşturulması için ihtiyacınız olan stratejinin belirlenmesinde uzmanlık ve deneyimimizle her an yanınızdayız…

İletişim Stratejisi ve Medya Planlama

Satış Odaklı İletişim Stratejisi

Medya Yönetimi

İtibar Yönetimi

Sosyal Sorumluluk Projeleri

E-PR

Algı Yönetimi

Kriz Yönetimi

Medya Analizi ve Raporlama

Kurum İçi İletişim

Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama

Markaların değer ve itibarını belirleyen artık tüketiciler arasındaki sohbetler. Kullanıcı deneyimlerinin ve marka itibarının paylaşıldığı en etkili ortam ise sosyal medya ağları. Markanızın bu ağlarda doğru temsil edilmesi, doğru kanalın seçilmesi ve verimli bir şekilde yönetilmesi ürün ya da hizmetlerinizin nitelikleri kadar değerli. Ürünleri ne kadar iyi olursa olsun, yeni nesil dijital pazarlama anlayışında sadece “iyi hikayesi” olan markalar kazanıyor. Markanızın tüketiciler tarafından dikkatini çekecek, dijital dünyada içerisinde markanızın dijital içerik küratörlüğünü gerçekleştiriyoruz.

Dijital strateji geliştirme ve dijital iletişim dili oluşturma

İçerik pazarlaması, içerik planlama ve içerik yönetimi

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya reklam yönetimi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Reklamları Yönetimi

Etkinlik Yönetimi

Her etkinliğin en önemli kısmı hedef belirlemek ve bu hedefe doğru stratejik etkinlik yönetim planını oluşturmaktır.

Öncelikli olarak etkinliğin amaçlarını belirleyerek buna bağlı olarak, doğru hedef kitle ile buluşmanızı sağlayacak yaratıcı deneyimlerin oluşturulmasında organizasyon firmaları ve kurumlar ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Etkinlik öncesi, esnası ve sonrası süreçlerin stratejik esaslara dayalı olarak, belirlenen hedefler doğrultusunda, planlı biçimde yürütülmesini sağlıyoruz.

Etkinlik planlama

Etkinlik konsept oluşturma

Etkinlik medya iletişimi

Etkinlik dijital medya iletişimi

Dijital & Kreatif

Dijital dünyaya adım attığınız anda işletmenizin kurumsal yapısını tanıyor ve sizi diğer markalardan farklı kılacak bir imaj oluşturuyoruz. Hayalini kurduğunuz ve hayata geçirmek istediğiniz web sitelerini tasarlayıp yazılım projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Markanızın yansıttığı güveni dijitalde göstermek önemli. Bunun için ihtiyacınız olan strateji ve yönlendirmelerin yapılması adına tüm alt yapımız ve deneyimlerimiz ile yanınızdayız. Projelerinizin hayat bulması için “bir iş yazılım/kodlama ile yapılabiliyorsa biz o işi yaparız.” Prensibini benimsiyoruz.  Web ve mobil uygulama yazılım projelerinizi dinleyip hedef kitlenize göre projelendiriyor sonrasında yapıp teslim ediyoruz. Son olarak da hiç kapanmayan bu mecrada sınırsız destek sağlıyoruz. 

Web Tasarımı

E- Ticaret Sitesi

Yazılım Geliştirme

Mobil App Tasarımı