none

ZB Medya&İletişim, sahip olduğu uzmanlık ve deneyimi, kurum ve sanatçıların stratejik iletişim hizmetlerini vermek amacıyla Mart 2015’de kurulmuştur.

Çok yönlü uzmanlığını, müşterilerinin, tüm hedef kitlelerine yönelik güçlü iletişim stratejileri ile, kurumsal ve/veya bireysel itibarlarını yaratma ve/veya sürdürmelerini sağlamak için kullanan ZB Medya&İletişim, bu doğrultuda iletişim alanına yön veren sosyal ve teknolojik gelişmelerde her zaman öncü bir rol üstlenmiştir.

ZB Medya&İletişim, kurum ve sanatçıların, medya ve halkla kurdukları ilişkileri, fayda paylaşımı ve etkileşim odağında sürdürülebilir bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak hizmetler üretmektedir.

Bu hizmetler, stratejik iletişim planlaması, sosyal ağlar yönetimi, geleneksel ve dijital medya ilişkileri, gündem yönetimi, kriz iletişimi ve etkinlik yönetimi alanlarında odaklanmaktadır.

Yazılı, görsel ve internet mecralarının tamamını içerecek biçimde medya günümüzde önemli ve belirleyici bir güçtür. Biz etik kuralları unutmadan medya ile müşterisini stratejik mesajlar ile buluşturuyoruz. Müşterinin itibarını yükseltecek şekilde haber olmasının temel ve gerçekçi koşullarını hazırlıyoruz.
Medya ilişkileri yönetiminin çift taraflı (müşteri-medya) memnuniyeti zorunlu kıldığına inanan ZB Medya&İletişim hem müşterisinin hem de medyanın “haber” buluşmasında inisiyatifi elinde tutan, kontrollü ve güven verici bir yönetim gerçekleştirir. Tüm Medya ilişkileri planlamalarında en önemli unsurun risk yönetimi olduğuna bilinci ile hareket edilir.

İletişim çabalarımızın istenilen sonuçları doğurabilmesi için ZB Medya&İletişim olarak yerel ve ulusal tüm;

Gazeteler,
Dergiler,
TV’ler,
Radyolar,

İnternet mecralarından etkin olarak yararlanıyoruz.

Biz Kimiz?

 
none

Batuhan Zümrüt

Genel Direktör-Medya İletişim Danışmanı

Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’nden mezun oldu. İletişim mesleğine 2005 yılında Anadolu Hayat Emeklilik bünyesinde başladı. Bu süreçte Halkla İlişkiler mesleğinin tüm kurumsal süreçleri konusunda deneyim edindi. Ancak çocuk yaşlarından beri yakın durduğu tiyatro, oyunculuk, şiir, fotoğraf gibi sanat dallarına ilgisi daha ağır basınca, 2009 yılında, deneyimini bu alandaki projelere taşımaya karar verdi.

Başta İclal Aydın olmak üzere No Name Casting ajansı bünyesinde birçok oyuncu ve zaman içinde müzisyenin, basın, halkla ilişkiler ve konsept geliştime süreçlerini yönetti. Fotoğrafçılığına daha profesyonel bir boyut kazandırarak, birlikte proje yürüttüğü sanatçıların fotoğraflarını çekti. Bu çalışmalar kapsamında gerek kendisinin ürettiği işler gerekse de değerli isimlerle yaptığı işbirlikleri sayesinde, sanatçılar için görsel tasarım ve imaj geliştirme konusunda deneyim kazandı. 2014 yılının Mayıs ayında D.J&J Production ailesi içinde, şirket bünyesinde bulunan sanatçılar için basın ve halkla ilişkiler danışmanlığı sundu.

2015 Mart ayında ZB Medya&İletişim’i kurarak iletişim stratejilerini, uygulamalarla destekliyor ve proje konseptleri geliştirmeye devam ediyor…

 
none

Berk Şenöz

Genel Direktör Yardımcısı-Proje Koordinatörü

İlk olarak 2004 yılında Hoy-Tur Halk Dansları Topluluğu’nun Yıldızlar ekibinde dans hayatına başladı. 2008-2011 yılları arasında yine Hoy-Tur Halk Dansları Topluluğun’da bu kez Gençler ekibinin gösteri grubuna katıldı. Yine bu tarihler arasında uluslararası festivallere ve ülke içinde düzenlenen yarışmalara katılarak dereceler aldı. 2011 yılından beri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarının Çağdaş Dans Ana Sanat Dalı bölümünde eğitimine devam etmektedir. Eğitim hayatı boyunca bir çok önemli yerli ve yabancı koreografın repertuvarlarında sahne alan Berk Şenöz, 2010 yılında Ahmet Kazan Bale Stüdyosu’ndan Çağdaş Dans Tekniği ve Klasik Bale eğitimleri de aldı.
Nisan 2014 tarihinde “Sanatta Görünürlük Festivali” düzenleyerek, Çağdaş Dansı sokağa taşıdı. Bu festival kapsamında halkı dans ile buluşturmak için çalışmalar yaptı. Profesyonel dansçılık hayatına koreograflık da ekleyen Şenöz, Aralık ayında İEG Turkey‘e katıldı. İEG Turkey’in hazırladığı “Efe ile Bulut Osman Bey’e Karşı” çocuk oyununda Cengo karakterini canlandırmaktadır.
Mart 2015 tarihinden itibaren profesyonel dans kariyeri ile birlikte ZB Medya - İletişim ailesinde Proje Koordinatörlüğü yapmaktadır.

none

Erdem Alper Turan

Dijital Medya Yönetim Uzmanı

Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nden bölüm üçüncüsü olarak mezun olan Erdem Alper Turan, Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tezli Yüksek Lisans Programını tamamladı. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İletişim Anabilim Dalı, Doktora Programını özel öğrenci olarak tamamlayan Turan, Bilge Adam Akademi’nde aldığı Google İle Dijital Reklamcılık ve Dijital Medya Uzmanlığı Eğitimini başarı ile bitirdi.

İlk iş deneyimini Mart 2006 yılında Ankara Reklamcılar Derneği 3. Marka Konferansı’nda Halkla İlişkiler olarak başlayan Turan, sırasıyla Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyosu, Doğan TV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. Kanal D Ankara Temsilciliği Haber Merkezi, Kolay Ders Eğitim Hizmetleri 
Kurumsal Kimlik ve İletişim Danışmanlığı, De Leeuw İnternational AB İç Göç Entegrasyon Projesi Toplumsal Sorumluluk Kapmpanyalarının Tasarlanması, Eğitim Uzmanı (STJE). ARGOS Aile Danışma ve Sosyal Hizmet Merkezi Kurumsal İletişim ve Tanıtım Faaliyetleri Danışmanlığı, Atılım Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Koordinatörü olarak devam etti. Halen Atılım Üniversitesi
Dijital Medya Yönetim Uzmanı olarak görev yapan Erdem Alper Turan, 2016 yılının Mayıs ayında ZB Medya&İletişim ailesine Dijital Medya Yönetim Uzmanı olarak katıldı.

none

Billur Kranda

Grafik - Art Direktör

Sakarya Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun olan Billur Kranda, görsel iletişim mesleğine Bilge Adam Web Tasarım Eğitimi ile başladı. Ilk iş deneyimini E-learning sektörünün öncü şirketlerinde Infinity Teknoloji Şirketi’nde Tasarımcı olarak yaşadı. Redaksiyon düzeltmenlik ve proje kontrol alanlarında çalışan Kranda, Adobe serisinin yanı sıra Icloud, Muvizu, Xtranormal programları ile 3D animasyon projelerinde üretim ve sunum asamalarında da yer aldı. 2D, 3D ve katalog eğitimlerinde 3 yıl proje yöneticiliği yaptıktan sonra Foiegras Media Ajansı’nda Proje Yoneticiliği ve Koordinatörlük görevi yaptı.

Web, icerik, dış çekim planlama ve tasarım çalışmaları da gerçekleştiren Kranda, 2 yıldan fazla süredir Dreams&Bytes Ajansı’nda büyük markaların web, yazılım ve içerik projelerini sürdürmektedir. Haziran 2016 yılında ZB Medya&İletişim ailesine Sanat Yönetmeni görevi ile katılan Billur Kranda, Yapikredi, Turk Telekom, Akbank, Finansbank, Allianz, Tofaş Fiat, Thy, Pegasus, Aktifbank, Çalık Holding, Teb Bankası, İş Bankas, Lisans A.Ş., Pm, Denizbank, Ülker, Migros, Tansaş, Kordsa, Nt kitabevi, Marmara Otel, Martı Otel, YKM, Defacto, LCW, Juma Plus, Yaşam Atölyesi, Aret Vartanyan, SPK, Kaynak Holding, Cocacola, Efespilsen, Suvari, Halk Akademi, Chip Ziraat Bankası, Ziraat Emeklilik, Arçelik, Akçansa, Eminevim, Vakıfbank, Şekerbank, Opet, Yapikredi Sigorta, Eczacıbaşı, Koç Holding gibi önemli markaların projelerinde görev aldı.

 
none

Mehmet Köse

Yönetmen-Prodüksiyon Hizmetleri

Lise yıllarında dizi sektörüne giriş yaptı. İlk defa YAĞMUR AJANS'ın TRT’ye yapmış olduğu 'BİZİM MAHALLE' dizisinde kostüm grubunda yer aldı. Bir yıl boyunca kostüm alanında güzel şeyler başaran Mehmet Köse, 1. senenin sonunda yine YAĞMUR AJANS prodüksiyonu olan 'MARZİYE' dizisine SANAT YÖNETMENİ olarak görevine devam etti.
İlk rejisine 'YENİ YAPIMLAR' şirketinde AHMET HOŞSÖYLER yönemenliğinde STAR TV’ye çekilen 'KÜÇÜK BESLEME' dizisinde 'TİME CODE' asistanı olarak başladı. Bu ilk reji işiydi ve istediği alana başlamıştı.
Setteki başarısını gören SEMRA AVCI tarafından 1999 yılında 'YARDIMCI YÖNETMEN oldu… 1999 yılından beri fotoğrafçılık, bir çok dizi ve film de yardımcı yönetmenlik, yönetmenlik ve klip yönetmenliği yapan Mehmet Köse, Mart 2015 yılında Prodüksiyon Hizmetlerinden sorumlu olarak ZB Medya - İletişim ailesine katıldı…

none

Sezen

Motivasyon Müdüresi

25 Eylül 2012 tarihinde doğmuş olup, o zamandan beri motivasyonumuzu sağlamaktadır.

İş Ortaklarımız

none

NOBA Digital

Kurumsal Sosyal Medya

2013 yılının son çeyreğinde kurulan NOBA Digital, yerli ve yabancı bir çok markanın dijital iletişim faaliyetlerini yönetmektedir.

Sosyal Medya İletişimi, Dijital Reklam Yönetimi, Web Sitesi, Mobil Aplikasyon Tasarım ve Geliştirme, İçerik Üretimi, Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Markalara Özel Stratejik Planlama ve Dijital Proje Yönetimi konularında hizmet vermektedir.

2015 yılında ZB Medya İletişim ile güç birliği yaparak dijital projelerde birlikte yol almaya başlamıştır.

none

European Events & Organizations Corporate Partner

Avrupa Turizm Temsilciliği

b&E SuppLOUNGE is specialized in providing all kind if needs for events, organizations, meetings, weddings, incentive travels in Barcelona with our young well-experienced, open-minded, different kind of hospitality; fast and polite team.
Throughout our experience with over 15 years in tourism field, we have been working with all types of profiles from Europe, Middle Eastern, Far East and America.
We currently have a large network of venues with different ideas for all kind of events and organizations and also, catering, technical support and ideas, talents, activities, decoration options and others….
We will be honored to be next to you while your dreams becoming true!

none

Le Cuistot

Catering

Şefiniz Carl, genellikle ’Carlos’ olarak tanınır. Carlos, Belçika’da otelcilik eğitimi aldıktan sonra Almanya’da uluslar arası mutfaklardan lezzetler sunduğu kendi restaurantının işletmesini uzun seneler boyunca bizzat kendi yaptı.
Carlos, multi kültürel bir ailede yetiştiği için farklı ülkelerin mutfaklarını ailesi sayesinde öğrenip üzerine bu konudaki akademik eğitimini de ekledi. Yaptığı seyahatlerde ziyaret ettiği ülkelerin yerel tatlarını da bilgi dağarcığına ekledi. Belçika devlet bakanının özel aşçılığı görevini başarıyla yerine getirdi. Daha sonra profesyonel kariyerine Kıbrıs’ta devam ettikten sonra, yaklaşık 10 seneden beri Türkiye’de yaşamaktadır. Aşçılıkla olan bağlarını hiçbir zaman koparmayan Carlos, dostlarıyla olan yemeklerde ve özel davetlerde mesleki becerisini göstermeye devam etmiştir. Aşçı şapkasını tekrar takıp yeni lezzet yolculuklarına çıkmaya karar veren Carlos, en son olarak Le Cuistot’yu kurdu.

2015 yılında ZB Medya İletişim ile güç birliği yaparak tüm kokteyl ve organizasyonlarınıza catering hizmeti vermek için birlikte yol almaya başlamıştır.