Oyunbazlar İstanbul’da

Oyunbazlar İstanbul’da
İletişim Danışmanlığı

İSTANBUL, “OYUNBAZLAR” İLE YENİDEN KEŞFEDİLİYOR!

 

Berika Tiyatro & Dans’ın yeni yapımı “OYUNBAZLAR İSTANBUL’DA – Müzikli Çocuk Oyunu” çocuklar ile buluşmaya devam ediyor.

    2012 yılında Can Bora tarafından kurulan, yeni medyalar aracılığıyla işler ürettiği Berika Tiyatro & Dans’ın yeni yapımı OYUNBAZLAR İSTANBUL’DA Müzikli Çocuk Oyunu sezona rengarenk ve iddialı bir giriş yaptı. Oynadığı salonlarda çocuklar ve aileleri tarafından ilgi gören oyun 2017 yılında da gösterimlerine devam ediyor.   Animasyonları ve video görüntüleri ile güncel araçları da içinde barındıran oyun, çocuklara hayallerine inanmalarını ve onların peşinden gitmelerini teşvik ederken, sihirlerle süslenmiş bu serüvende hayal dünyasının kapılarını eşsiz İstanbul’u bir oyun içinde tanıtarak aralatıyor.    DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLESİNİ GÖRMEDİNİZ!   Keşfedilmesi gereken bir şehir: İstanbul!   Bulunması gereken dört sihirli nesne ve üç Oyunbaz: Baloncu, Pufpuf ve Mavi!  

OYUNBAZLAR İSTANBUL'DA from Can Bora on Vimeo.

  Sonu Gelmeyen Hayaller Alemi’ne gitmek için oynadıkları oyunun son aşamasında İstanbul’a gelen Oyunbazlar’ı, keşif ve merak dolu bir serüven beklemektedir. Artık uçmaktan korkan yaşlı sihirbaz Baloncu; deliksiz bir uyku çekememekten yakınan Pufpuf ve ağlarıyla denizleri kat eden Mavi, seyirciden de yardım alarak gerekli nesneleri bulabilecekler midir?   Oyunbazlar İstanbul’da Künye:   Yazan-yöneten: Can Bora & Nuh Kerem Pilavcı Oyuncular: Nuh Kerem Pilavcı, Gözde Şimşir, İlsu Olcahan Kubak Animasyon: Artechin Production Müzik: Yücel Arzen Kostüm: Tuğçe Öztürk Işık tasarımı: Ayşe Sedef Ayter Dekor: Berika Video: Fatih Şenal Fotoğraflar: Muhsin Akgün Danışman Psikolog: Merve Özge Türk