Matmazel Coco

Matmazel Coco
Medya İletişim Danışmanlığı - Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğal güzellik denilince akla ilk gelen isim Matmazel Coco, bugüne kadar pek çok kaliteli mekanda ve önemli davette performans sergilemiştir. Birbirinden farklı kitleleri, iğneleyici ama esprili sivri dili ve tabii ki sempatikliği ile eğlendirmiş, özel gününüze ait güzel anılar kalmasını sağlamıştır.

Türkiye’deki tek kabare klüp olma özelliğini taşıyan “Madame Margot” da 2 yıl, haftada 5 gün, 22 dansçıdan oluşan gösteri ekibinde müzikal şarkılar söylemiş, sunuculuk yapmış ve 3 saat non-stop interaktif performans sergilemiştir.

İstanbul’da 1001 Direk Sarnıcı, Çırağan Sarayı, Esma Sultan Yalısı, Sait Halim Paşa Yalısı, The Marmara, Ulus 29 ve Hilton gibi pekçok seçkin mekanda; Türkiye’nin bir çok ilinde ve KKTC’nde sayısız gösteriye çıkmıştır.

 Matmazel Coco olarak Turkcell, Akbank, Garanti Bankası, Doluca Şarap, Yapı-Kredi Bankası, Nokia, Colgate ve Avon gibi önemli kurumsal firmaların pek çok etkinliğinde performans sergilemiştir.

AishaEvent, Davet Kreatif Grup ve Marche Event gibi pek çok önemli organizasyon şirketinin eventlerinde sahne almıştır.

Biraz hadsiz, biraz star, biraz kendini beğenmiş, biraz laf sokan ama güldürmeden de bırakmayan komedyen drag queen Matmazel Coco karakterini ödüllü oyuncu Seyhan Arman canlandırmaktadır.